Сировина

Сировина - основа основ

Сировина є основою основ при організації цегельного виробництва.

Так було і буде завжди. Мати природа залишила людству безліч різних різновидів глинистих матеріалів. Однак для виробництва високоякісної кераміки необхідні глини, що володіють специфічними властивостями, які можуть забезпечити як стабільність процесу виробництва на всіх технологічних переділах, так і гарантувати високі фізико-механічні показники готової продукції.

Жодна глина не може задовольняти всім вимогам технології на 100%, тому фахівці компонують особливу суміш (шихту) з декількох глин і різних добавок, щоб надати готовим виробам форму, колір і фізико-механічні показники.

Для наших виробів використовуються різні суміші з власної сировини і добавок, які надходять на завод з усіх куточків України.

Глини, особливо вогнетривкі, є гордістю країни, і відправляються на експорт.

Основні родовища вогнетривких глин знаходяться на Сході України. Магматичні породи і піски, привозяться з Західної частини України, польовошпатні компоненти - з Центру нашої країни. КЕРАМЕЙЯ у власному розпорядженні має родовищ високоякісних глин. Фахівці заводу розробили і продовжують удосконалювати склади керамічних мас для продукції КлінКерам і БрукКерам, забезпечуючи сталість кольору і міцності.

У шихті для керамічних поризованих блоків ТеплоКерам додаються деревні калібровані тирсу і паперовий скоп, що надає готовому продукту пористість і забезпечує високі теплотехнічні показники, роблячи блоки теплоізоляційним стіновим матеріалом.

Конкурентні переваги

Одним з основних переваг продукції компанії Керамейя є:

  • багатокомпонентна сировину з різних родовищ
  • унікальний склад шихт над яким працюють висококваліфіковані фахівці

Відправити повідомлення про помилку
Щоб відправити повідомлення про помилку, натисніть на кнопку «Відправити повідомлення» нижче. Також ви можете добавити свій варіант правильного написання.