Поризовані керамічні блоки — унікальний будівельний матеріал. Це міцна клінкерна цегла і теплоізоляція в одному продукті. Блоки ТеплоКерам дуже міцні і широко використовуються в будівництві навіть для зведення несучих стін в багатоповерхових котеджах і будинках.
У 3 рази швидше
зведення стін
Стіни в 1 шар
На 50% менше
навантаження
на фундамент
Тепла кераміка
не вимагає
дод. утеплення
100%
натуральна глина
Повна
вогнестійкість

Керамічний блок

0,18 Вт/м
теплопровідність
М150
марка міцності
10-15%
водопоглинання
F50
морозостойкість
Упакований керамічний блок на складі Керамеї фото
Упакований керамічний блок на складі Керамеї фото
Упакований керамічний блок на складі Керамеї фото
Упакований керамічний блок на складі Керамеї фото
Виробництво керамоблока

Формати керамоблоків

Керамічні блоки ТеплоКерам ще називають «подвійними цеглинами» через великі розміри. Тепер побудувати будинок в 3 рази швидше і простіше.

    2,12 НФ
Розміри мм
Межа міцності на стиск кгс/см2 М100 – М150
Водопоглинання % 12-15
Морозостійкість циклы F50
Коефіцієнт теплопровідності Вт/м 0,18
Еквівалент умовної цегли NF 2,12
Вага 1 шт. кг до 4
Кількість на піддоні шт 355
Вага 1 піддону кг 1445

Керамічний поризований блок 2,12 НФ

Кількість блоків для 1 м² – товщиною в

  • «одну цеглу» 57 шт.,
  • «півцеглини» 28 шт.,

Кількість блоків для 1 м³ – 195 шт.

Витрачати розчину на 1 м³ – 200 л.

Аргументи на користь використання


Тепла поризована кераміка. У процесі виробництва керамічних поризованих блоків для зменшення ваги та для підвищення теплозахисних властивостей виробів у сировинну масу додають тирсу, яка, вигораючи при випалюванні, створює мікропори. Особлива структура блоку дозволяє стінам «дихати», підтримує оптимальну вологість повітря, створює сприятливий клімат в середині приміщення. Поризований блок тривалий час зберігає тепло в зимовий період і забезпечує комфортний мікроклімат в літній. Екологічність. Блок виготовлений виключно з природних матеріалів без додавання хімічних домішок. «Дихаючі стіни» мають капілярну структуру, яка виводить вологе повітря назовні через пори цегли. Виходить свого роду пасивний кондиціонер, без застосування електронних компонентів і без витрат електроенергії. Стіна з пористої кераміки віддає назовні вологу, якщо в приміщенні її надлишок і отримує, якщо вологи недостатньо. У стіні, виготовленої з такого матеріалу, дуже рідко розмножуються всілякі мікроби і цвіль.
Висока теплоізоляція. У порівнянні зі звичайною цеглою, поризовані блоки володіють більш низькою щільністю, завдяки чому у нього кращі показники теплоізоляції, а це у свою чергу веде до зниження енерговитрат на опалення будинку. Довговічність. Поризовані керамічні блоки не змінюють свої теплотехнічні параметри протягом всього терміну експлуатації. Завдяки морозостійкості будинки побудовані з керамічних поризованих блоків, володіють підвищеними характеристиками до мінливих погодних умов, що позитивно позначається на термінах безпечної експлуатації такого будинку.

ТеплоКерам – затишок домашнього вогнища

Глина, деревна стружка і вода з'єднуються воєдино і обпікаються при дуже високих температурах в тунельних печах. Так з'являються натуральні керамічні блоки, які створюють гармонію і затишок у кожному будинку.

З ними ваш будинок буде зберігати тепло і одночасно вентилюватися. Це як натуральна ковдра з м'якої вовни, яка добре зігріває і «дихає». На відміну від різних теплоізоляційних матеріалів, ТеплоКерам – виключно натуральний утеплювач. На ньому не з'являється цвіль, грибок і конденсат.

Він на 100% стійкий до спалаху, має низьке водопоглинання і хорошу паропроникність.

Відправити повідомлення про помилку
Щоб відправити повідомлення про помилку, натисніть на кнопку «Відправити повідомлення» нижче. Також ви можете добавити свій варіант правильного написання.