Перша лінія за 1 рік
З моменту початку будівництва лінії з виробництва клінкерної керамічної цегли та виходу продукції на цій лінії - пройшов всього лиш один рік. Налагодити виробництво таких обсягів цегли в такий короткий час до цього вдавалося не багатьом.
Успішні інвестиції
Керамейя була створена менеджментом компанії за участю фонду прямих інвестицій Horizon Capital. У 2011 році Керамейї вдалося отримати кредит на збільшення виробничих потужностей від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку. Це дозволило розпочати будівництво другої лінії з виробництва клінкерної керамічної цегли КлінКерам ІІ.
100% натуральна сировина
Сама природа сприяє «народженню» такого продукту, як «клінкер», адже в цьому процесі задіяні всі стихії – глина, вода, повітря і вогонь. Продукція Керамейї повністю складається з з натуральної сировини, яке добувається як у власному кар’єрі, так і в інших родовищах на території України.
Розширюємо горизонти
З кожним роком асортиментна лінійка розширюється – з’являються нові декоровані поверхні цегли, нові кольори й відтінки, що задовольняють запити навіть найвибагливіших клієнтів.
Дітям ваших дітей
У ваших силах створити будинок, який буде нести свою красу крізь століття. Він залишиться незмінним і буде зберігати дух того, хто його збудував. Це справжнє спадщина і вона безцінна.
Експортна якість
Ми експортуємо клінкер в Польщу, Чехію, Румунію, Литву, Молдову, Чорногорію, Казахстан, Грузію, Росію, Білорусь і навіть Монголію. Вся продукція Керамейя сертифікована і відповідає європейським стандартам якості.
Виробничі перемоги
З 2008 року Керамейя реалізувала 206 745 227 штук клінкеру. Цього достатньо, щоб побудувати 22 073 будинки, чи 61 раз облицювати Емпайр-стейт-білдінг.
Підбиваємо підсумки
За 8 років Керамейя реалізувала 342 000 кв. м бруківки. Цього вистачить, щоб обкласти площу навколо Букінгемського палацу 4,5 рази, або двічі покрити всю територію Лувру.
#
#
#
#
#
#
#
#

Клінкер вищої якості

З найчистішої глини, видобутої у власних кар'єрах, на сучасних виробничих лініях народжується міцний і естетичний клінкер. Керамічний будівельний матеріал, який поєднує неймовірну міцність і природну красу. 100% екологічний і сертифікований за міжнародними стандартами, клінкер від Керамейї чарівним чином облагороджує фасади приватних будинків, промислових і ділових будівель, тротуари і доріжки в багатьох країнах світу.

Створіть свій фасад з
продукцією Керамейя
Знайдіть своє
натхнення!
Культура використання
клінкерної керамічної
продукції
Відправити повідомлення про помилку
Щоб відправити повідомлення про помилку, натисніть на кнопку «Відправити повідомлення» нижче. Також ви можете добавити свій варіант правильного написання.