1 з 4
Розширюємо горизонти
З кожним роком асортиментна лінійка розширюється - з'являються нові поверхні, нові кольори й відтінки, що задовольняють новіть найвибагливіших клієнтів.
Експортна якість
Ми експортуємо клінкер в 11 країн світу. Вся продукція Керамейя відповідає європейським стандартам якості.
100% натуральна сировина
Продукція Керамейї повністю складається з натуральної сировини, яка видобувається як у власному кар'єрі, так і в інших родовищах на території України.
Дітям ваших дітей
У ваших силах створити будинок, який буде нести свою красу крізь століття. Він залишиться незмінним і буде зберігати дух того, хто його збудував. Це справжня спадщина і вона безцінна.

Клінкер вищої якості

З найчистішої глини, видобутої у власних кар'єрах, на сучасних виробничих лініях народжується міцний і естетичний клінкер. Керамічний будівельний матеріал, який поєднує неймовірну міцність і природну красу. 100% екологічний і сертифікований за міжнародними стандартами, клінкер від Керамейї чарівним чином облагороджує фасади приватних будинків, промислових і ділових будівель, тротуари і доріжки в багатьох країнах світу.

Створіть свій фасад з
продукцією Керамейя
Знайдіть своє
натхнення!
Культура використання
клінкерної керамічної
продукції
Відправити повідомлення про помилку
Щоб відправити повідомлення про помилку, натисніть на кнопку «Відправити повідомлення» нижче. Також ви можете добавити свій варіант правильного написання.