Обладнання

Сьогодні ТОВ Керамейя - це найбільший український виробник будівельної кераміки і єдиний виробник клінкерної керамічної бруківки в Україні та СНД

Виробничі потужності підприємства складають:

  • Лінія з виробництва клінкерної керамічної цегли КлінКерам - 30 млн. шт. на рік
  • Лінія з виробництва клінкерної керамічної бруківки БрукКерам - 10 млн. шт. на рік
  • Універсальна лінія КлінКерам ІІ, на якій можна виробляти 30 млн. шт. на рік клінкерної цегли або 60 млн. ум. шт. на рік поризованих керамічних блоків

Виробничі лінії підприємства оснащені сучасним обладнанням кращих європейських виробників - Instalat, Handle, Lingl, Bedeschi, Ceric, а також українського виробника Техно-Маш-Сервіс. Програмне забебпечення, управління і контроль системами виконано фірмами Instalat, Ceric, Еліус-М.

Кожен параметр технологічного процесу виробництва повністю контролюється і тому ми отримуємо високу якість продуктів, що підтверджується сертифікатом Європейського зразка: Sertificate of factory production control № 1397 - СPD - 0277 (вперше виданий 2009-09-29 й підтверджується щороку).

Серцем заводу, звичайно ж, є тунельна піч. На Керамейї їх дві - КлінКерам і КлінКерам ІІ, відповідно довгою 212 м і 190 м. Це одні з самих довгих печей в Європі, що дозволяє легко управляти якістю випалу. Унікальність печей - низька садка на пічні вагони - 0,964 м і 1,20 м спільно з сучасними технологіями дозволяють виробляти будівельні матеріали найвищої якості.

Синергія кваліфікованих кадрів, сучасного обладнання, екологічно чистої сировини і 200-річний світовий досвід галузі - може задовольнити практично кожного споживача продукції ТОВ Керамейя.

Відправити повідомлення про помилку
Щоб відправити повідомлення про помилку, натисніть на кнопку «Відправити повідомлення» нижче. Також ви можете добавити свій варіант правильного написання.