Матеріали

Всі матеріали про будівництво, клінкер, Керамейю

Корисні каталоги
Важливі рекомендації

Клінкерна керамічна цегла «КлінКерам» ідеальний як з точки зору довговічності, так і широти дизайну. Основним показником довговічності цегли є водопоглинання.

У цій презентації зібрані рекомендації з облаштування стін будинку: вентиляція, анкерування, компенсаційні шви, системи посилення.

Цікаве відео
Історія створення, асортимент і робота підприємства
2012
Дізнайтеся більше про те, як створювалося виробництво Керамейї. Пориньте у цікавий процес створення клінкеру і відвідайте віртуально наші виробничі лінії.
Поділитися відео:
Недавні статті
Облицювання з клінкеру: інвестиції в красу і якість, журнал Конкретно про будівництво
Будь-який будинок, побудований на совість, має бути, насамперед, довговічним і добре захищати людей що в ньому знаходяться від примхів погоди і інших несприятливих чинників.
Фасадний "одяг" з цегли, журнал Приватний будинок
При бажанні цегляним можна зробити будинок, побудований практично з будь-якого матеріалу - газо- / пінобетону, вапняку, керамоблоку, незнімної опалубки і навіть дерева. Для цього достатньо обробити зведені зовнішні стіни спеціальною облицювальною цеглою.
Свіжий випуск Керамейя Info
Керамейя info
№ 41
Керамейя info №41
23.01.2018
У випуску:

навчання внутрішніх аудиторів системи менеджменту за стандартами ISO 9001:2015 та ISO 14001:2015.

На нашому підприємстві пройшов вже 8 технічний нагляд експертами нотифікованого органу з сертифікації Центру «SPSC» з Литви, м. Вільнюс, на відповідність виробничого контролю вимогам ЄС.

Відправити повідомлення про помилку
Щоб відправити повідомлення про помилку, натисніть на кнопку «Відправити повідомлення» нижче. Також ви можете добавити свій варіант правильного написання.