Матеріали

Всі матеріали про будівництво, клінкер, Керамейю

Корисні каталоги
Важливі рекомендації

Клінкерна керамічна цегла «КлінКерам» ідеальний як з точки зору довговічності, так і широти дизайну. Основним показником довговічності цегли є водопоглинання.

У цій презентації зібрані рекомендації з облаштування стін будинку: вентиляція, анкерування, компенсаційні шви, системи посилення.

Цікаве відео
Історія створення, асортимент і робота підприємства
2012
Дізнайтеся більше про те, як створювалося виробництво Керамейї. Пориньте у цікавий процес створення клінкеру і відвідайте віртуально наші виробничі лінії.
Поділитися відео:
Недавні статті
Облицювання з клінкеру: інвестиції в красу і якість, журнал Конкретно про будівництво
Будь-який будинок, побудований на совість, має бути, насамперед, довговічним і добре захищати людей що в ньому знаходяться від примхів погоди і інших несприятливих чинників.
Фасадний "одяг" з цегли, журнал Приватний будинок
При бажанні цегляним можна зробити будинок, побудований практично з будь-якого матеріалу - газо- / пінобетону, вапняку, керамоблоку, незнімної опалубки і навіть дерева. Для цього достатньо обробити зведені зовнішні стіни спеціальною облицювальною цеглою.
Свіжий випуск Керамейя Info
№ 49
Керамейя info №49
19.10.2018
У випуску:

22 вересня під час святкування Дня міста Чернігова відбулося урочисте відкриття Алеї Героїв, яку було реконструйовано.

У Харкові пройшла форум-виставка KharkivBuild&Energy 2018, у якій наша компанія прийняла участь. На виставковому стенді Керамейю представляв  Карнаух Євген.

Відправити повідомлення про помилку
Щоб відправити повідомлення про помилку, натисніть на кнопку «Відправити повідомлення» нижче. Також ви можете добавити свій варіант правильного написання.