Екологічні стандарти

Система менеджменту ТОВ "Керамейя" відповідає міжнародному стандарту ISO 14001:2015

З метою зниження впливу діяльності підприємства на навколишнє середовище щороку розробляється Програма управління суттєвими екологічними аспектами, за якою впроваджуються природоохоронні заходи, спрямовані на зменшення техногенного навантаження на навколишнє природне середовище.

З метою економії електроенергії зниження впливу люмінісцентних ламп, ТОВ «Керамейя» переходить на світлодіодні лампочки LED, які у багатьох приміщеннях вже встановлені. Планується замінити 100% люмінесцентних ламп у офісних та виробничих приміщеннях.

ТОВ «Керамейя» активно впроваджує енергозберігаючі заходи, найбільш вагомими з яких, впровадженими за останні роки, є встановлення твердопаливних котлів для опалення та підігріву води та використання альтернативних джерел енергії в технологічному процесі випалу та сушки продукції.

На території підприємства встановлені 5 контейнерів для збору відпрацьованих батарейок. Також організовано збір та передачу на переробку макулатури. Всі працівники підприємства дотримуються вимог "Зелений офіс", що передбачає максимальне використання природного освітлення, раціональне використання природних ресурсів, переважно електронний документообіг, від'єднаний від мережі офісної техніки та інше. Ці кроки є частиною стратегії компанії, покликаної забезпечити мінімізацію негативного впливу на навколишнє середовище, раціональне використання природних ресурсів, енергоефективність та енергозбереження.

Відправити повідомлення про помилку
Щоб відправити повідомлення про помилку, натисніть на кнопку «Відправити повідомлення» нижче. Також ви можете добавити свій варіант правильного написання.