Консультування підприємств щодо енергоефективності

12.10.2018

Нашому підприємству вдалось вже багато чого досягли у сфері енергозбереження. Серед пріоритетів діяльності компанії в цьому напрямку: раціональне використання енергоресурсів, створення і впровадження енергозберігаючого обладнання, удосконалення технології виробництва, застосування нових методів управління енергетичним господарством.
У цьому році «Керамейя» подала заявку на участь у проекті «Консультування підприємств щодо енергоефективності», що впроваджується німецькою компанією GIZ у співробітництві з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Федерального міністерства економічного розвитку та співробітництва Німеччини. 
За результатами розгляду нашої заявки на участь у проекті, ТОВ «Керамейя» було включено до списку компаній на яких буде проведено аудит. 
Перша ознайомча конференція, де були представлені усі компанії-учасники, пройшла 14 вересня 2018 у Києві, на якій був присутній директор з виробництва Касьянов Вячеслав Іванович, де йому вручили сертифікат учасника проекту.

Відправити повідомлення про помилку
Щоб відправити повідомлення про помилку, натисніть на кнопку «Відправити повідомлення» нижче. Також ви можете добавити свій варіант правильного написання.