Статті

Публікації про Клінкер і про Керамейю

Стаття Володимира Лукашова

У будівельній галузі України побутує багато помилок, які, на жаль, міцно вкоренилися. Одним з таких міфів є твердження, що з усіх стінових матеріалів, що застосовуються в будівництві в даний час, газобетон має найвищу теплоефектівность (низьку питому теплопровідність), і найтепліші міцні стіни саме з нього. Насправді це далеко не так.

Статья в Форбс Украина о заводе Керамейя

У цехах колишнього заводу гумовотехнічних виробів на околиці Сум п'ять років тому можна було знімати фільм жахів. Напівзруйновані будівлі, гори сміття, чорні від сажі стіни.

Клінкер крізь стіну часу АСС Ватерпас

Люди завжди прагнули в місто. Колись міські стіни захищали від ворога, потім місто стало зосередженням ремесла і торгівлі, потім - центром влади і розкоші. Міста росли разом з цивілізацією, і, перетворившись на мегаполіси, здається, досягли своєї межі.

Позитивна реальність: український клінкер Бізнес

Навіть під час кризи на будівельному ринку є ніші, де спостерігаються позитивні процеси. Так, завод Керамейя (м.Суми), який спеціалізується виключно на виробництві клінкеру, за весь період з початку року ні на день не зупиняв роботу.

ТОВ Керамейя: європейська якість від українського виробника

Український ринок клінкерної цегли сьогодні важко уявити без сумського ТОВ «Керамейя». У перекладі з грецької його назва означає мистецтво виготовлення виробів із глини. Не дивлячись на юний вік – підприємству лише сім років – сумська «Керамейя» стала справжнім віртуозом у виробництві клінкерної цегли.

Екологія, довкілля та природокористування в Україні

ТОВ "КЕРАМЕЙЯ" спеціалізується на виробництві клінкерної керамічної цегли під торговою маркою КЛІНКЕРАМ® 3 облицювального стінового матеріалу, який займає найвищий якісний та екологічний сегменти серед будівельних матеріалів.

Про завод Керамейя, журнал Архетон

Керамейя - вітчизняне підприємство, яке спеціалізується на виробництві клінкерної цегли під торговою маркою КлінКерам та клінкерної керамічної бруківки під торговою маркою БрукКерам.

Клінкерна цегла, винайдена голландцями в дев'ятнадцятому столітті - матеріал унікальний. Європейські дороги, вимощені клинкером півтора століття тому, вже давно досягли «віку» архітектурних пам'яток, але не втратили своїх експлуатаційних якостей. 

Час збирати каміння, журнал Ідеї Вашого Дому

Цегла як будівельний матеріал відомий людині ще з глибокої давнини. Одним з перших його почали використовувати шумери, які жили близько шести-п'яти тисяч років тому і населяли південний схід Межиріччя Тигру і Євфрату. Житлові будинки та культові споруди вони зводили з висушених на сонці глиняних шматочків, виліплених вручну.

ТОВ Керамейя: якість вищої проби, журнал Лідер Персона

Справжнім роком перемог став минулий 2011 рік для сумської компанії «Керамейя». Перемога на всеукраїнському конкурсі якості, запуск унікальної лінії по виробництву дорожньої бруківки, вручення гендиректору підприємства державної нагороди «Заслужений будівельник України» - ось далеко не повний перелік досягнень.

Сторінки

Відправити повідомлення про помилку
Щоб відправити повідомлення про помилку, натисніть на кнопку «Відправити повідомлення» нижче. Також ви можете добавити свій варіант правильного написання.