Виставка KyivBuild 2017

Будівельна виставка KyivBuild, яка проходила 1-3 березня,  є провідною міжнародною виставкою вже протягом більш, ніж 20 років. Вона відображає останні тенденції і досягнення будівельного ринку України та зарубіжжя.

Цього року участь у виставці взяло 288 компаній із 17 країн світу. Загалом виставку відвідало 19 473 професійних фахівців, це на 8 тис більше у порівнянні з минулим роком. 10000 кв.м2 було задіяно під експозицію та відкрито для відвідування.

Генеральний організатор: Всеукраїнський Союз виробників будівельних матеріалів, КСУ та інші впливові профільні організації будівельної сфери. Центральною подією ділової програми став Будівельний конгрес «УКРАЇНА - БУДІВЕЛЬНИЙ БУМ неминучий: ДЕРЖАВА, МІСЦЕВІ ГРОМАДИ, БІЗНЕС», на якому виступив з доповіддю генеральний директор ТОВ «Керамейя» Іван  Федорович Телющенко.

Серед українських виробників цегли на виставці були представлені: ТОВ «Керамейя» спільно з компанією «Терракот-Україна», і компанія СБК.

Серед європейських виробників була представлена компанія «Wienerberger», виробник великоформатних керамічних блоків та цегли.

Задачі, які були заплановані компанією перед участю у виставці:
• іміджеве присутність компанії «Керамейя» на ринку будівельних матеріалів України.

• оцінка конкурентного середовища на ринку кераміки.

• пошук нових клієнтів.

• зустріч з партнерами (дистриб'юторами, субдистриб'юторами).

Під час виставки стенд відвідували як діючі дистриб’ютори/ субдистриб′ютори з регіонів, а також потенційні партнери і кінцеві покупці.

У процесі аналізу продукції конкурентів, а також товарних переваг покупців, були виявлені основні види продукції, які користуються попитом: гладка цегла білого, темно-сірого, графітового, чорного кольорів, а також цегли з посипкою і під ручне формування. Також дуже багато кінцевих споживачів запитували великоформатний блок.

Були проведені конструктивні переговори з найбільш зацікавленими потенційними клієнтами; архітекторами, виконробами, кінцевими покупцями; виявлені потреби; був презентований наш продукт, запропоновано співпрацю.

 

Вигляд виставкового стенду:

Під час роботи на виставковому стенді співробітниками відділу МПЛ проводилося опитування відвідувачів виставки.

На сьогодні ведеться робота по встановленню повторного контакту з усіма зацікавленими особами для подальшого співробітництва.

 

Відправити повідомлення про помилку
Щоб відправити повідомлення про помилку, натисніть на кнопку «Відправити повідомлення» нижче. Також ви можете добавити свій варіант правильного написання.