Участь Керамейї у виставці «Отечественные строительные материалы - 2015» в Москві

Виставка «Отечественные строительные материалы» - традиційно відкриває щорічний календар будівельних виставок Москви.

ОСМ – це захід загальнонаціонального масштабу, який сприяє популяризації вітчизняних товарів на споживчому ринку Росії та направлений на підтримку вітчизняного виробника.

За час існування виставки ОСМ у ній брали участь практично всі російські компанії, які сьогодні працюють над виробництвом будівельних матеріалів і є лідерами сфери будівництва.

З кожним роком зростає кількість фірм-учасників та збільшуються площі оформлених експозицій. Цікаві конструктивні рішення стендів, використання ефектних матеріалів забезпечують дизайн, гідний най масштабнішим міжнародним виставкам, що відбуваються в Москві.

Переваги своєї продукції цього року продемонстрували понад 250 компаній з 12 країн: Республіки Білорусь, Бельгії, Германії, Греції, Іспанії, Італії, Нідерландів, Португалії, Росії, Турції, України та Франції.

Цього року сумська «Керамейя», яка позитивно зарекомендувала себе на ринку РФ, педставила свою, вже добре відому, та популярну продукцію: клінкерну керамічну цеглу ТМ «КлінКерам» та клінкерну керамічну бруківку ТМ «БрукКерам». 

Відправити повідомлення про помилку
Щоб відправити повідомлення про помилку, натисніть на кнопку «Відправити повідомлення» нижче. Також ви можете добавити свій варіант правильного написання.