Участь Керамейя в будівельній виставці INTERBUD 2016

З 04 по 06 березня 2016 року відбулася  Міжнародна будівельна виставка «INTERBUD 2016», в м. Лодзь, Польща.

Дана виставка проходить щорічно, починаючи з 1994р, участь в даному заході – це гарна можливість познайомитися з останніми новинками будівельної галузі - технологіями, будівельними матеріалами, з комплексними пропозиціями виробників, отримати консультацію спеціалістів.

Цьогорічну виставку відвідало 8728 відвідувачів, 324 експоненти представили свою продукцію, загальна виставкова  площа  склала 7000 кв.м. 

ТОВ «Керамейя» вперше взяла участь в даній виставці.

Задачі, які були окреслені перед участю:

  • іміджева присутність компанії на ринку будівельних матеріалів Польщі;
  • презентування продукції компанії польським споживачам;
  • оцінка конкурентного середовища, аналіз цінової політики;
  • пошук партнерів, дистрибуторів, субдистрибуторів, ведення переговорів.

Серед українських виробників клінкерної продукції ТОВ «Керамейя» була єдиною компанією, яка приймала участь в даній виставці.

Планомірна і послідовна участь в будівельних польських виставках на початку сезону свідчить про те, що компанія дотримується стратегії виведення продукції на більш складний, конкурентний ринок Європи.

Серед європейських виробників були представлені такі компанії як: «Wienerberger», виробник керамічних блоків «Owczary», а також виробники лицьової цегли і плитки «Haritage», «Cegelnia Dąbrówka», «Duraj».

Відправити повідомлення про помилку
Щоб відправити повідомлення про помилку, натисніть на кнопку «Відправити повідомлення» нижче. Також ви можете добавити свій варіант правильного написання.