Співпраця з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР)

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) є найбільшим фінансовим інвестором в Україні.

Мета ЄБРР - це підтримка переходу від центральної планової економіки до ринкової економіки в країнах від Центральної Європи до Центральної Азії.

Компанія Керамейя, якою спільно володіють її менеджмент, фонди прямих інвестицій Emerging Europe Growth Fund і Western NIS Enterprise Fund під управлінням компанії Horizon Capital з головним офісом в м. Київ і голландський банк розвитку підприємств (FMO), перша в регіоні СНД запустила широкомасштабне виробництво клінкерної керамічної цегли.

У вересні 2013 року «Керамейя» запустила другу універсальну продуктивну лінію з випуску клінкерної керамічної цегли під ТМ «КлінКерам» і керамічних поризованих блоків ТМ «ТеплоКерам». Виробнича потужність лінії – 30млн. шт. цегли або 60 млн. шт. блоку на рік, що робить Керамейя найбільшим виробником не тільки в Україні, а й на пострадянському просторі.

Розширення виробничих потужностей відбулося завдяки фінансуванню підприємства акціонерами компанії, а також за рахунок кредиту, наданого в 2011 році ЄБРР у ​​сумі 10 млн. доларів США.

Підтримуючи цей проект, Банк реконструкції та розвитку сприяє розвитку виробництва клінкерної керамічної цегли, яка активно використовується в Центральній і Східній Європі, але є відносно новим матеріалом для регіонального ринку СНД.

Очікується, що в результаті реалізації інвестиційної програми, яка фінансується ЄБРР і співвласниками Керамейї, виробнича потужність компанії збільшилася майже в два рази - до 70 млн клінкерних цеглин у рік.

Як зазначив свого часу екс-директор ЄБРР в Україні Андре Куусвек: «Дуже важливо підтримувати розвиток нових продуктів, які прискорять відновлення економіки країни та регіону. З нашою підтримкою Керамейя збільшить обсяг виробництва доступного і в той же час високоякісного продукту, який користується великим попитом на внутрішньому ринку і має високий експортний потенціал».

Відправити повідомлення про помилку
Щоб відправити повідомлення про помилку, натисніть на кнопку «Відправити повідомлення» нижче. Також ви можете добавити свій варіант правильного написання.