Продукція «Керамейї» на виставці RESTA-2015 в Литві

Найбільша в країнах Балтії міжнародна виставка будівництва та ремонту «RESTA-2015» відбулася з 21 по 25 квітня 2015 року в м. Вільнюс (Литва). Тема виставки 2015 – «Місто, що будується».

В литовському центрі виставок та конференцій LITEXPO, де традиційно пройшла виставка, взяли участь 545 учасників з 13 країн, які ознайомили відвідувачів з тенденціями зростання міст, технікою та технологіями, новинками в будівництві та ремонті.

Мета виставки: показати нове місто. Місто живе, активне, сучасне й зручне. Місто, що оновлюється й розширюється, яке розвивається й змінюється, створює красиве і комфортне середовище. Це місто - в якому добре жити.

На виставці «RESTA-2015» ТОВ «Керамейя» брало участь разом з новим литовським дистриб’ютором «Jaros Prykiba», співпраця з яким розпочалася в 2015 році, директор компанії «Jaros Prykiba» Роландос Мустайкіс). «Jaros prekyba» - на ринку будівельних матеріалів працює з 2000 року.

Головний офіс та склади знаходяться в Литві, місто Анікщяй. Досвід роботі з 2000 року в сфері дистриб’юції будівельних матеріалів.

Відправити повідомлення про помилку
Щоб відправити повідомлення про помилку, натисніть на кнопку «Відправити повідомлення» нижче. Також ви можете добавити свій варіант правильного написання.