Премія СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг

Висока якість клінкеру робить бренд «Керамейя» впізнаваним, а продукцію - оціненоюї по достоїнством  на вітчизняних та міжнародних ринках.

На національному рівні здійснюється оцінка матеріалів підприємств-учасників Конкурсу експериментами національного рівня за встановленими критеріями Премії.

Оцінювання учасників Конкурсу відбувається за кількома блоками критеріїв, які характеризують підходи, процеси і результати діяльності підприємства.

За результатами експертної оцінки на національному етапі визначаються переможці та лауреати Конкурсу, а також учасники міждержавного етапу Конкурсу.

Участь у національному етапі 4-го Конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг взяли 34 підприємства з 23 регіонів України в 9-ти номінаціях.

Генеральний директор Іван Телющенко зазначив: «Отримана нами нагорода, - це оцінка роботи всіх працівників нашого підприємства, адже ми - одна команда, і це успіх всієї нашої команди. Безумовно, приємно усвідомлювати, що наше підприємство - візитка Сумщини в Україні та за її межами».

Відправити повідомлення про помилку
Щоб відправити повідомлення про помилку, натисніть на кнопку «Відправити повідомлення» нижче. Також ви можете добавити свій варіант правильного написання.