Керамейя взяла участь в Молдовській будівельній виставці

У вересні 2014 року в Молдові відбулася третя Міжнародна Спеціалізована виставка архітектурних проектів, дизайнерських рішень, будівельних матеріалів, технологій та обладнання для сучасного будинку “Construct-Home 2014”.

Виставка прийняла близько 50 підприємств-учасників, в тому числі з Румунії, Росії, Іраку, Болгарії, Італії та України. Експозиції на Construct-Home побачили більше п’яти тисяч відвідувачів.

Виставка об’єднує виробників та дистриб’юторів будівельних та оздоблювальних матеріалів. На Construct-Home були представлені дерев’яні та алюмінієві конструкції, печі, каміни та аксесуари до них, системи опалення та електроінструменти, сантехніка і т.д.. Сумська компанія «Керамейя» вперше брала участь у даній виставці і представила відвідувачам виставки клінкерну керамічну продукцію: клінкерну цеглу ТМ «КлінКерам та керамічну бруківку ТМ «БрукКерам».

«Construct-Home» є важливим інструментом для обміну ідеями та досвідом. Під час проведення виставки компанією-партнером «Supraten SRL» був організований майстер-клас та інформаційний семінар-презентація для архітекторів з технології виробництва клінкеру, культури споживання клінкерної керамічної продукції, презентації асортиментного ряду компанії «Керамейя», демонстрація новинок та готових об’єктів.

«Керамейя» брала участь у виставці «Construct-Home» з молдавськими партнерами компанії «Poliprime SRL» і «Supraten SRL».

«Poliprime SRL» на ринку Молдови з 2013 року, офіс та склад знаходяться в м. Кишинеу, вул. Лунка Бикулуй 28/1. Досвід комерційної діяльності в торгівлі й в імпорті оздоблюваних матеріалів з 2005 року.

«Supraten SRL» на ринку з 2005 року. Офіс-магазин знаходиться в м. Кишинеу, вул.. Мештер Маноле 14/1 та магазин Петрикань 84.

«Supraten SRL» є найбільшим мережевим ритейлером в Молдові. Продукція «Керамейї» реалізується через мережу магазинів компанії «Supraten SRL».

Відправити повідомлення про помилку
Щоб відправити повідомлення про помилку, натисніть на кнопку «Відправити повідомлення» нижче. Також ви можете добавити свій варіант правильного написання.