Керамейя використовує понад сторічний досвід компанії BEDESCHI

Bedeschi спеціалізується на проектуванні та реалізації обладнання і заводів для керамічної, цементної і гірської промисловості, а також в логістиці портових терміналів.

Підприємство існує вже більше ста років. У 1908 році Гульермо Бедескі створив свою фірму для того, що б механізувати роботу випалювальних печей.

Виробництво компанії знаходиться в м. Лімена (Італія). Робота ведеться на 24 ультрасучасних CAD-станціях, де використовуються прогресивні додатки для виконання трьохмірних креслень.

Сьогодні компанія Bedeschi експортуються більш ніж 80% свого виробництва на всі континенти світу, так як на самому початку свого існування підприємство намагалося бути інтернаціональним. На початку 2010 року обладнання компанії Bedeschi з'явилося і в Україні.

ТОВ Керамейя з компанією Bedeschi співпрацює більше 5 років. Фахівцями нашого підприємства був ретельно вивчений ринок устаткування для керамічної промисловості.

Досліджена продукція, досвід та позитивні результати майже столітньої діяльності у сфері кераміки та виготовлення машин для переробки глини і формування цегли. Керівництвом підприємства було прийнято рішення про співпрацю з компанією Bedeschi. У результаті був підписаний контракт на поставку обладнання.

Сьогодні на Керамейї активно використовується обладнання компанії Bedeschі, а саме: ящекові живильники, вальці супертонкого помолу і дробарка.

Відправити повідомлення про помилку
Щоб відправити повідомлення про помилку, натисніть на кнопку «Відправити повідомлення» нижче. Також ви можете добавити свій варіант правильного написання.