«Керамейя» представила свою продукцію на «Astana Bild 2015» в Казахстані

З 19 по 21 травня 2015 року в місті Астана (Респубіка Казахстан) відбулася 17-та Казахська міжнародна будівельна виставка «Astana Bild - 2015» у виставковому центрі «Корме» м. Астана.

На виставці представлений широкий спектр матеріалів та технологій в галузі архітектури, будівництва, інтер’єрної обробки та дизайну.

Виставкова площа займає понад 4 тис. кв. м. У заході кожного року беруть участь близько 200 учасників з 19 країн, з них 43% - міжнародні іноземні компанії і 57% казахських компаній.

Організаторами та партнерами виступають компанії, які мають багаторічний досвід успішної роботи у виставковому бізнесі: ITECA (Казахстан), ITE Group PLC (Великобританія), ITE Gulf FZ-LLC (ОАЭ), GIMA (Германія), ITE Turkey - EUF A.S (Турція), ITE Poland (Польща), ITE Beijing (КНР), ITE Asia Pacific Sdn Bhd (Malaysia), Invernizzi International Sales SA (Италія).

Підприємство «Керамейя» брало участь разом з дистриб’ютором в м. Астана «Астана Строй Групп».

В результаті виставки відбулися зустрічі з дистриб’юторами «Керамейї» та представниками логістичних та будівельних компаній з метою налагодження, підтримки та розширення співпраці. 

Відправити повідомлення про помилку
Щоб відправити повідомлення про помилку, натисніть на кнопку «Відправити повідомлення» нижче. Також ви можете добавити свій варіант правильного написання.