Керамейя на всесвітній Мюнхенській виставці BAU

Виставка BAU – провідна Всесвітня виставка архітектури, матеріалів та систем. Відбувається вона один раз на два роки в м. Мюнхен, Munich Trade Fair Center. Сьогодні виставка презентує 2000 експонатів з 42 країн світу.

Виставка BAU в Мюнхені розташована на 180 тис. м ² виставкових площ з експонатами архітектури, матеріалами й системами для промислового, комерційного й житлового будівництва, а також дизайн інтер’єру. Варто зазначити, що виставкову подію 2015 року відвідали більше 250 тисяч відвідувачів – це рекордна кількість людей на BAU.

BAU – Міжнародна лідируюча виставка архітектури, матеріалів і систем. Бізнес-орієнтована подія представляє інновації та нові розробки для житлового й комерційного будівництва та внутрішнього оздоблення.

Всі матеріали та супідрядні роботи зосередженні в одному місті. Тут лідери ринку та інноваційні молоді підприємства представляють свої новації на світовому ринку: нові матеріали, системи та послуги. А також практичні рішення, відповідні все більш складним вимогам будівельного ринку.

На початку 2015 року компанія «Керамейя» мала можливість представити продукцію свого виробництва ТМ «КлінКерам» та «БрукКерам» на виставці BAU.

Вперше був презентований об’єднаний стенд Спілки будівників та п’яти лідерів української будівельної промисловості. Почесне місце серед яких зайняло ТОВ «Керамейя».

 Стенд нашої компанії відвідали понад 700 чоловік за 4 дні роботи виставки, що відіграло роль у підвищенні престижності нашої компанії, а також дало можливість презентувати офіційного дистриб’ютора компанії – «GranitBUD» в Німеччині, директор - Павло Іщенко.

 Можливість брати участь у виставках такого рівня - це не тільки презентація нових продуктів та послуг – це подія, де кожні два роки можна поринути в майбутнє будівництва.

Відправити повідомлення про помилку
Щоб відправити повідомлення про помилку, натисніть на кнопку «Відправити повідомлення» нижче. Також ви можете добавити свій варіант правильного написання.