«Керамейя» на польській виставці BUDMA

З 10 по 13 березня 2015 року, компанія «Керамейя» спільно з польським партнером компанією «Treeden Group» брала участь в Міжнародній будівельній та архітектурній виставці BUDMA, найбільшою в Центрально-східній Європі зустрічі представників будівельної галузі, яка проходила на території виставки Międzynarodowe Targi Poznańskie в Польщі.

На виставці взяли участь більше 1000 учасників з 33 країн. Протягом 4-х днів на виставці побувало більше 50000 відвідувачів.

Міжнародна будівельна й архітектурна виставка BUDMA направлена на 4 головні групи відвідувачів: представників торгівлі, архітекторів, проектантів та інвесторів.

Міжнародний статус виставки підтверджується присутність відвідувачів з 38 країн світу, найчастіше це представники з Германії – 17%, Литви – 15%, України – 10%, Чехії – 9%, Італії – 8%, Великобританії – 7%.

На виставці «Керамейю» представляв надійний дистрибьютор - компания «Treeden Group». Ця компанія працює на польському ринку з 2001 року. ТREEDEN GROUP це група висококваліфікованих спеціалістів ізних сфер.

Відвідувачі виставки мали можливість познайомитися з широким асортиментом продукції «Керамейя», та отримати підтвердження інноваційності та високої якості продукту. В свою чергу, в рамках виставки BUDMA вперше були представлені абсолютні новинки компанії «Керамейя» - сіра цегла «КлінКерам» АГАТ з серії Класика.

Відправити повідомлення про помилку
Щоб відправити повідомлення про помилку, натисніть на кнопку «Відправити повідомлення» нижче. Також ви можете добавити свій варіант правильного написання.