Керамейя на ІнтерБудЕкспо – 2015

ІнтерБудЕкспо - це найбільша та найпрестижніша будівельна виставка в Україні. Тут представлені новітні технологічні розробки й інноваційні матеріали. Щорічно у виставці бере участь близько 1000 провідних компаній з виробництва будматеріалів, інструментів та обладнання, які розташовують свою продукцію на 30 000 м² експозиційної площі.

ІнтерБудЕкспо - головна подія будівельної галузі України, яка традиційно стає точкою відліку нового будівельного сезону й залишається головним стартовим майданчиком іноземних компаній, що освоюють український ринок.

«ІнтерБудЕкспо» в 2014 році увійшла з новим брендом - InterBuildExpo, тим самим підтверджуючи свій інноваційний характер та лідерський статус.

В 2015 році сумська «Керамейя» традиційно представляла свою продукцію ТМ «КлінКерам», ТМ «БрукКерам» та особливі акценти було поставлено на поризований керамічний блок 2,12 НФ ТМ «ТеплоКерам».

Експозиція продукції зайняла 24 м² та зібрала величезну кількість відвідувачів. В рамках проведення виставки був проведений семінар-зустріч з діючими дистриб’юторами компанії, вручено їм Сертифікати офіційних дистриб’юторів та подарункові Сертифікати.

Відправити повідомлення про помилку
Щоб відправити повідомлення про помилку, натисніть на кнопку «Відправити повідомлення» нижче. Також ви можете добавити свій варіант правильного написання.