Керамейя - Призер Українського конкурсу якості

У 2011 році ТОВ Керамейя стало Призером 16-го Українського національного конкурсу якості в номінації «Малі та середні підприємства».

Український національний конкурс якості - це не просто конкурс. Це перш за все, школа удосконалення та підвищення конкурентоспроможності підприємств, відпрацьовані технології поступового наближення до європейського рівня.

Український національний конкурс якості заснований в 1996 році. Головними організаторами Конкурсу виступають Українська асоціація якості та Український союз промисловців і підприємців.

Конкурс проводиться в рамках Всеукраїнського ділового марафону «Сходження до вершин європейської Досконалості».

Головна мета Конкурсу - стимулювати підприємства, які приділяють значну увагу управлінню якості, накопичену на вітчизняних виробництвах, супроводжувати успіх українських підприємств в Європі.

Участь у конкурсі ТОВ Керамейя допомагають сформувати імідж компанії, який прагне до поліпшення якості бізнесу, отримати визнання лідерства компанії з боку бізнес - спільноти і споживачів, а також підтвердження з боку бізнес-партнерів високої якості роботи і надійності компанії.

Відправити повідомлення про помилку
Щоб відправити повідомлення про помилку, натисніть на кнопку «Відправити повідомлення» нижче. Також ви можете добавити свій варіант правильного написання.