Construct Expo 2016

Construct Expo – міжнародна  виставка будівельних технологій, обладнання та матеріалів проходить щорічно в Бухаресті, починаючи з 1994 року.

Багато експонентів представлять свою продукцію і системи для будівництва, містобудування і ландшафтного дизайну, техніку і обладнання для будівельних майданчиків.

23-а Міжнародна виставка Construct Expo 2016 проходила з 07 по 10 квітня в Бухаресті.

Construct Expo 2016 в цифрах:

  • Загальна кількість відвідувачів  майже 17000.
  • Кількість експонентів 400.
  • Загальна виставкова площа 15000 кв.м.

Організатор виставки: Romexpo S.A.

В даній виставці компанія «Керамейя» брала участь вперше. На виставковому стенді компанії були присутні відразу представники 2-х компаній-дистрибуторів «DeltaCarpet» та «Vladys AM».

Протягом 4-х днів роботи виставки виставковий стенд «Керамейї» відвідало близько 500 відвідувачів, де могли візуально ознайомитися з продукцією компанії та отримати консультацію щодо використання продукції. 

Споживацькі вподобання щодо продукції виявилися наступні:

  • Рустики – 35%
  • Гладкі поверхні (Жемчуг, Онікс, Агат) – 20%
  • Магми – 30%
  • Бруківка (Магма, Рубін) – 15%

Дані вподобання продиктовані культурою споживання даної продукції та цілями використання цегли в будівництві, так як пріоритетом являється будівництво малих форм – мангалів, печей, так званих «гратарі» - це найбільший попит серед споживачів.

Далі йде будівництво огорож – паркани, колони і т.д.

В результаті участі у виставці було здійснено комплексний аналіз даного ринку, починаючи від вподобань споживачів, конкурентного середовища, цінової політики. Були проведені переговори з потенційними партнерами, розроблено алгоритм роботи в 2016 році.

Відправити повідомлення про помилку
Щоб відправити повідомлення про помилку, натисніть на кнопку «Відправити повідомлення» нижче. Також ви можете добавити свій варіант правильного написання.